Bizi Arayın

Sistem Danışmanlık

Ulusal ve Global Standatların Danışmanlık & Belgelendirme Hizmetleri

Sistem Danışmanlık Hizmetleri

Aşağıda belirtilen konuların ayrıntılarına ana başlıklara tıklyarak ulaşabilirsiniz.

ISO 9001

Etkili kalite yönetim sistemini içeren standartlar olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, bu standartların tümünü taşıyan kuruluşlara verilmektedir.

ISO 14001

Çevresel amaç ve hedeflerin tanımlanmasını ve çevre yönetim sistemiyle ilgili ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak için yeterli seviyede ve uygun politikaları ve prosedürleri oluşturarak çevresel performansı sürekli hale getiren araçların tümüne Çevre Yönetim Sistemi (ÇYS) denilmektedir.

ISO 22000

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standardını ifade eden ISO 22000: 2018, gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların, gıdanın güvenli şekilde tüketilmesinin sağlanması ve gıdanın güvenliğine yönelik tehditlerin ortadan kaldırılması için gerekli koşulların tümünü kapsayan sistemdir.

ISO IATF 16949

ISO/TS 16949 International Automotive Task Force (IATF) ve ISO/TC 176’dan temsilcilerin katılımı ile hazırlanmış bir teknik spesifikasyondur.

OHSAS 18001

Günümüzde, kuruluşlardan beklentiler artmıştır. Artık sadece iyi mal veya hizmeti ucuza sunmak ve ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi ile sunulan bu ürünü güvence altına almak yetmemektedir.

ISO 10002

Müşteri odaklılık, müşteri memnuniyeti, müşteri geri bildirimi, müşteri şikayeti, müşteri sadakati, müşteri talebi. Eminiz ki tüm bu başlıklara birçok yerde rastlamışsınızdır.

ISO 27001

Günümüzde bir firmanın iş sürekliliğinde en önemli değerlerin başını bilgi çekmektedir. Firma, birçok varlığını kaybetse dahi zamanla bu varlıkların hepsini telafi etme imkanına sahipken, maddi olarak hiçbir karşılığı olmayan bilginin kaybedilmesinin telafisi maalesef bulunmamaktadır.

ISO 45001

İş yerlerinde görev yapan personelin sağlıklı ve güvenilir bir ortamda çalışmasını sağlanması ve iş yerlerindeki faaliyetlerden kaynaklı kaza ve hastalık risklerinin tespit edildikten sonra bu risklerin minimuma indirilmesi için gerekli tedbirlerin alınmasını kapsayan standart.