iso 9001, iso 9001 belgesi, iso 22000, tse hizmet yeterlilik belgesi, iso 9000 kalite belgesi, iso danışmanlık eğitim ve kalibrasyon izmir, iso9000 izmir, ıso 9001,izmir iso 14001, iso14001 izmir
iso 9001 izmir
Eurocons Eğitim ve Danışmanlık Anasayfa

BAŞVURU REFERANSLAR

Kurumsal
Hizmetler
Bilgi Bankası
Eğitimler
İletişim
 
Kurumsal - izmir danışmanlık ve eğitim hizmetleri
 
ŞARTLAR VE GİZLİLİK
Genel
www.eurocons.com.tr web sitesi ve içeriği resmi olarak, EUROCONS Eğitim Danışmanlık ve Kalibrasyon Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti 'ne (EUROCONS olarak anılacaktır) ait olup, bu site aracılığı ile sunmakta olduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağını  belirtilen kullanım ve gizlilik şartları ile yasal şartlar ve döküman kullanımı gibi diğer şartlar aşağıda ki başlıklar altında belirtilmiştir.  
 
Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları kabul etmiş olmaktasınız.  
 
EUROCONS Gizlilik ve Kullanım Şartları ve Politikaları üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.  
 
Telif Hakkı (Copyright)
Web sitemizde yer verilen, indirme (download) amaçlı yayınlanmış olan dökümanlarla ilgili açıklamalar ayrıca Döküman İndirme ve Kullanımı bölümünde belirtilmiştir.  
 
Web sitemizde  yer alan yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, tasarımlar, iconlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı EUROCONS' a aittir. Bu sitede yer alan fotoğraf / resimler izin alınmadan kullanılamaz.  
 
Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar EUROCONS' a  ait tescilli markalar olup, izinsiz olarak kullanılamaz.  
 
Döküman İndirme ve Kullanımı
Web sitesine girdiğiniz zaman bilgi amaçlı kendinize kopya alabilirsiniz, bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Başka bir amaçla kullanım kesinlikle yasaktır.  
 
Bu döküman özel bir konu ya da konular hakkında genel bilgi sağlamayı amaçlamaktadır ve bu tür konuları geniş kapsamlı bir işleyiş biçimi değildir. Buna göre, bu dökümandaki bilgi profesyonel tavsiye veya hizmetleri oluşturmayı amaçlamaz. Herhangi bir  karara varmadan veya işinizi etkileyebilecek herhangi bir  tavır içine girmeden önce nitelikli, profesyonel danışmanlık hizmetimize başvurmanız gerekmektedir.  
 
Bu dökümanı veya bilgiyi kullanmanızdan doğabilecek riskler kenidinize aittir. Tüm sorumluluğu bu bilgi veya dökümanı kullanmanızdan kaynaklanan kayıp riskini üstlenmektesiniz. Hiç bir EUROCONS çalışmaları veya bağlantıları yada ortakları, müdürleri, hiçbir çalışanı hiçbir özel, dolaylı, tesadüfi, önemli ya da cezai  zararlardan veya kontrat, statü, şart (sınırlama ve ihmal olmaksızın) durumundan ya da diğer türlü bu dökümanın veya bilginin kullanımı ile ilişkili başka herhangi bir  zarardan sorumlu değildir.  
 
Bilgi Edinme ve Kullanımı
Toplanan bilgi, nitelik olarak isim, anket girdisi, teklif ve bilgi istemi, soru, kuruluş bilgileri, e-posta adresi ve diğer iletişim nedeni bilgilerini ihtiva eder.  
 

EUROCONS  ziyaretçilerden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:
Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, hizmet kalitesini korumak
Ziyaretçilerin isim ve iletişim gizlilik hakkını koruyarak veya talebi doğrultusunda beyan ederek sorularını ve uzmanlarımızın çözümlerini duyurmak
Ziyaretçi profili ve genel istatistiki veriler oluşturmak
Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek
Ziyaretçilerin oylamaları ile objektif verilere dayalı anket sonuçlandırmak
Ücretli veya ücretsiz basılı yayınlar/yazışmalar sağlamak ve/veya göndermek
Elektronik posta yoluyla aylık bültenler veya bilgilendirmeler göndermek

 
 
Elektronik Posta (E-mail) ve Elektronik Bülten (E-Bülten)
EUROCONS Web sitemizde yer alan bilgileri, sektörel bilgileri, hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri, kullanıcılara fayda sağlayabilecek güncel bilgileri içeren aylık E-Bülten uygulaması sağlamaktadır. E-Bülten' ler web sitemiz aracılığıyla bülten talebinde bulunan kullanıcılara, müşterilerimize ve ilgili taraflara gönderilmektedir. E-Bülten uygulamasını istemeyen kullanıcılar E-mail yolu ile taleplerini ilettikleri taktirde bir daha E-Bülten gönderilmez.  
 
Bağlantı ve Linkler

EUROCONS' un izni olmadan web sitemiz içerisindeki herhangi bir sayfaya herhangi bir bağlantı eklenemez.
Webserverdaki bazı linkler kontrolümüzde olmayan 3. gruplar tarafından kaynakların elde edilmesine yol açmaktadır. EUROCONS bu kaynaklara doğrulukları ilişkili diğer özellikleri hakkında garanti veya kefalet vermemektedir.

 
 
EUROCONS diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu tutulamaz.  
 
Gizlilik Politikası
EUROCONS, online ortamda kullanıcıların gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Taahhüt, bize ilettiğiniz herhangi bir kişisel bilgiyi korumak ve bu bilginin sadece sizin tercih ettiğiniz şekilde kullanılması için her tür makul çabayı göstermektir.  
 
EUROCONS, müşterilerinin ve tüm iş çevrelerinin, kişisel bilgilerin uygun bir şekilde kullanılmasının önemini anlamalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.  
 
Web sitemizde ve sistemimizde şu anda üyelik veya buna benzer kullanıcı adı ve şifre gerektiren herhangi bir uygulama bulunmamaktadır.  
 
Web sitemizde ve sistemimizde hiçbir şekilde ziyaretçilerin kredi kartı bilgilerine ve banka hesap bilgilerine gereksinim ve istem olmamaktadır.
 
Kısayollar: iso 9001:2008 | iso 27001 belgesi | iso 22000 | iso 9001 izmir | iso belgesi | marka tescil S.S.S | Şartlar ve Gizlilik | Site Haritası

© 2018 Bu sitenin tüm hakları EUROCONS LTD. ŞTİ.' ne aittir. Şirket, EUROCONS ® markası ile CE - TSE - TSEK - Hizmet Yeterlilik Belgesi - ISO Serisi (9001-14001-18001-22000-13485-16949) standartları konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

izmir seo uzmanı